PL/ENG

FOGGY MORNING - Ahimsa silk scarf

Dispatched within: 3 working days
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: €70.28 70.28
quantity pices

product unavailable

add to wish list

Description

 

MGLISTY PORANEK to coś więcej niż apaszka; to unikatowy obraz do noszenia, który wyróżni Cię i zainspiruje. Może być noszona klasycznie na szyi, ale też wspaniale sprawdza się jako ozdoba na głowie, czy włosach.
Może stać się ulubionym dodatkiem, pięknym prezentem i nieodłącznym towarzyszem w podróży..

Obraz został namalowany na ekologicznym jedwabiu Ahimsa.
Przedstawiony na zdjęciach model jest wzorem pokazowym. Każde apaszka powstaje na indywidualne zamówienie i dlatego może nieznacznie różnić się od wzoru. Dzięki temu jest unikatem.

Obraz/ Kolorystyka
Kolorystyke apaszki nasuwa skojarzenia z mglistym porankiem. Delikatne ciepłe beże, zamglony garfit, trochę błękitu zostały rozświetlone przez element świetlistej żółci.

Materiał
100% certyfikowany jedwab AHIMSA produkowany bez szkody dla jedwabników, ręcznie malowany obraz; obraz został utrwalony metodą parowania

Wymiary
160 x 100 cm

Wykonanie
Obraz został zaprojektowany i ręcznie namalowany przez Ewę Zwolińską przy użyciu profesjonalnych farb. Kolor został utrwalony parą, dzięki czemu nie spiera się.

Użytkowanie
Rekomendowane pranie ręczne w delikatnym płynie lub szamponie, nie wyciskać, suszyć na płasko; prasować wilgotny materiał w temperaturze przeznaczonej do jedwabiu.

 

 

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoplo.pl