PL/ENG

SUNNY DAY - Ahimsa silk scarf

Dispatched within: 3 working days
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: €58.16 58.16
quantity pices

product unavailable

add to wish list

Description

 

SUNNY DAY to coś więcej niż apaszka; to obraz do noszenia, który wyróżni Cię i zainspiruje. Może być noszona klasycznie na szyi, ale też wspaniale sprawdza się jako poszetka, ozdoba na ręku, czy włosach.
Sunny Day jest jak wspaniały klejnot, który dekoruje i daje poczucie wyjątkowości. Może stać się ulubionym dodatkiem, pięknym prezentem, nieodłącznym towarzyszem w podróży, lub może po prostu zawisnąć na ścianie jako obraz.

Przedstawiony na zdjęciach model jest wzorem pokazowym. Każde apaszka powstaje na indywidualne zamówienie i dlatego może nieznacznie różnić się od wzoru. Dzięki temu jest unikatem.

Obraz/ Kolorystyka
Obraz przedstawia abstrakcyją kompozycję kolorystyczną. To ekspresyjne zestawienie pomarańczu z kobaltem i błękitem. Po środku kompozycji pięknie błyszczy naturalny, kremowy kolor jedwabiu.  

Materiał
100% certyfikowany jedwab AHIMSA produkowany bez szkody dla jedwabników, ręcznie malowany obraz; obraz został utrwalony metodą parowania

Wymiary
52 x 52 cm

Wykonanie
Obraz został zaprojektowany i ręcznie namalowany przez Ewę Zwolińską przy użyciu profesjonalnych farb. Kolor został utrwalony parą, dzięki czemu nie spiera się.

Użytkowanie
Rekomendowane pranie ręczne w delikatnym płynie lub szamponie, nie wyciskać, suszyć na płasko; prasować wilgotny materiał w temperaturze przeznaczonej do jedwabiu

 

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoplo.pl