PL/ENG

VANILA - Ahimsa silk scarf

Dispatched within: 3 working days
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: €77.55 77.55
quantity pices

product unavailable

add to wish list

Description

MORNING GLORY to coś więcej niż apaszka; to unikatowy obraz do noszenia, który wyróżni Cię i zainspiruje. Może być noszona klasycznie, ale też wspaniale sprawdza się upięta jako bluzka, ozdoba naręku, czy włosach.
Golden Sea jest jak wspaniały klejnot, który dekoruje i daje poczucie wyjątkowości. Może stać się ulubionym dodatkiem, pięknym prezentem, nieodłącznym towarzyszem w podróży, lub może po prostu zawisnąć na ścianie jako obraz.

Obraz został namalowany na ekologicznym jedwabiu Ahimsa.

Obraz/ Kolorystyka
Obraz przedstawia abstrakcyją kompozycję miękko płynących obok siebie barw. Dominujące kolory o perłowym blasku, beże, szarości. 

Materiał
100% certyfikowany jedwab AHIMSA produkowany bez szkody dla jedwabników, ręcznie malowany obraz; obraz został utrwalony metodą parowania

Wymiary
55 x 55 cm

Wykonanie
Obraz został zaprojektowany i ręcznie namalowany przez Ewę Zwolińską przy użyciu profesjonalnych farb. Kolor został utrwalony parą, dzięki czemu nie spiera się.

Użytkowanie
Rekomendowane pranie ręczne w delikatnym płynie lub szamponie, nie wyciskać, suszyć na płasko; prasować wilgotny materiał w temperaturze przeznaczonej do jedwabiu

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoplo.pl