Szukaj

FLOWER - apaszka jedwab AHIMSA

670.00 zł

Czas dostawy: 3 dni robocze

FLORAL to coś więcej niż apaszka; to unikatowy obraz do noszenia, który wyróżni Cię i zainspiruje. Może być noszona klasycznie, ale też wspaniale sprawdza się upięta jako bluzka, spódnica, czy turban.

Floral jest jak wspaniały klejnot, który dekoruje i daje poczucie wyjątkowości. Może stać się ulubionym dodatkiem, pięknym prezentem, nieodłącznym towarzyszem w podróży, lub może po prostu zawisnąć na ścianie jako obraz.

Przedstawiony na zdjęciach model jest wzorem unikatowym, występującym tylko w jedym egzemplarzu.

Obraz/ Kolorystyka
Obraz przedstawia duży tajemniczy kwiat w odcieniach czerwieni, podkeślonych przez ciepłą żółć i subtelne odcienie błękitu, turkusu, jasnej zieleni. 
Obraz został namalowany na ekologicznym jedwabiu Ahimsa.

  Materiał
  100% certyfikowany jedwab AHIMSA produkowany bez szkody dla jedwabników, ręcznie malowany obraz; obraz został utrwalony metodą parowania

  Wymiary
  110 x 110 cm

  Wykonanie
  Obraz został zaprojektowany i ręcznie namalowany przez Ewę Zwolińską przy użyciu profesjonalnych farb. Kolor został utrwalony parą, dzięki czemu nie spiera się.

  Użytkowanie
  Rekomendowane pranie ręczne w delikatnym płynie lub szamponie, nie wyciskać, suszyć na płasko; prasować wilgotny materiał w temperaturze przeznaczonej do jedwabiu


  Nasza najnowsza kolekcja