Szukaj

MGLISTY PORANEK - apaszka jedwab AHIMSA

290.00 zł

Czas dostawy: 10 dni robocze

MGLISTY PORANEK to coś więcej niż apaszka; to unikatowy obraz do noszenia, który wyróżni Cię i zainspiruje. Może być noszona klasycznie na szyi, ale też wspaniale sprawdza się jako ozdoba na głowie, czy włosach.
Może stać się ulubionym dodatkiem, pięknym prezentem i nieodłącznym towarzyszem w podróży..

Obraz został namalowany na ekologicznym jedwabiu Ahimsa.
Przedstawiony na zdjęciach model jest wzorem pokazowym. Każde apaszka powstaje na indywidualne zamówienie i dlatego może nieznacznie różnić się od wzoru. Dzięki temu jest unikatem.

Obraz/ Kolorystyka
Kolorystyke apaszki nasuwa skojarzenia z mglistym porankiem. Delikatne ciepłe beże, zamglony garfit, trochę błękitu zostały rozświetlone przez element świetlistej żółci.

Materiał
100% certyfikowany jedwab AHIMSA produkowany bez szkody dla jedwabników, ręcznie malowany obraz; obraz został utrwalony metodą parowania

Wymiary
160 x 100 cm

Wykonanie
Obraz został zaprojektowany i ręcznie namalowany przez Ewę Zwolińską przy użyciu profesjonalnych farb. Kolor został utrwalony parą, dzięki czemu nie spiera się.

Użytkowanie
Rekomendowane pranie ręczne w delikatnym płynie lub szamponie, nie wyciskać, suszyć na płasko; prasować wilgotny materiał w temperaturze przeznaczonej do jedwabiu.


Nasza najnowsza kolekcja