Szukaj

GOLDEN SEA - apaszka jedwab AHIMSA

270.00 zł

Czas dostawy: 3 dni robocze

GOLDEN SEA to coś więcej niż apaszka; to unikatowy obraz do noszenia, który wyróżni Cię i zainspiruje. Może być noszona klasycznie, ale też wspaniale sprawdza się upięta jako bluzka, ozdoba naręku, czy włosach.
Golden Sea jest jak wspaniały klejnot, który dekoruje i daje poczucie wyjątkowości. Może stać się ulubionym dodatkiem, pięknym prezentem, nieodłącznym towarzyszem w podróży, lub może po prostu zawisnąć na ścianie jako obraz.

Obraz został namalowany na ekologicznym jedwabiu Ahimsa.

Przedstawiony na zdjęciach model jest wzorem unikatowym, występującym tylko w jedym egzemplarzu. 

Obraz/ Kolorystyka
Obraz przedstawia abstrakcyją kompozycję miękko płynących obok siebie barw. Dominujące kolory to złoto, miedź, nasycony niebieski. Miejscami obraz mieni się też zielenią, turkusem i indygo.

Materiał
100% certyfikowany jedwab AHIMSA produkowany bez szkody dla jedwabników, ręcznie malowany obraz; obraz został utrwalony metodą parowania

Wymiary
52 x 52 cm

Wykonanie
Obraz został zaprojektowany i ręcznie namalowany przez Ewę Zwolińską przy użyciu profesjonalnych farb. Kolor został utrwalony parą, dzięki czemu nie spiera się.

Użytkowanie
Rekomendowane pranie ręczne w delikatnym płynie lub szamponie, nie wyciskać, suszyć na płasko; prasować wilgotny materiał w temperaturze przeznaczonej do jedwabiu


Nasza najnowsza kolekcja