Szukaj

ISLAND V apaszka jedwab AHIMSA

540.00 zł

Czas dostawy: 10 dni roboczych

ISLAND II to coś więcej niż apaszka; to obraz do noszenia, który wyróżni Cię i zainspiruje. Obraz został namalowany na ekologicznym jedwabiu Ahimsa.
Island może być noszona klasycznie, ale też wspaniale sprawdza się upięta jako bluzka, spódnica, czy turban.
Island II jest jak wspaniały klejnot, który dekoruje i daje poczucie wyjątkowości. Może stać się ulubionym dodatkiem, pięknym prezentem, nieodłącznym towarzyszem w podróży, lub może po prostu zawisnąć na ścianie jako obraz.

Przedstawiony na zdjęciach model jest wzorem pokazowym. Obraz powstaje na indywidualne zamówienie i dlatego może nieznacznie różnić się od wzoru. Dzięki temu każda apaszka jest unikatem.

Obraz/ Kolorystyka
Obraz przedstawia abstrakcyją kompozycję miękko płynących obok siebie barw. Wyrazista fuksja, fragmenty soczystej zieleni i fioletu otaczają ciepłą żółci i zgaszone pomarańcze ułożonych w falujące kształty. 

Materiał
100% certyfikowany jedwab AHIMSA produkowany bez szkody dla jedwabników, ręcznie malowany obraz; obraz został utrwalony metodą parowania

Wymiary
110 x 110 cm

Wykonanie
Obraz został zaprojektowany i ręcznie namalowany przez Ewę Zwolińską przy użyciu profesjonalnych farb. Kolor został utrwalony parą, dzięki czemu nie spiera się.

Użytkowanie
Rekomendowane pranie ręczne w delikatnym płynie lub szamponie, nie wyciskać, suszyć na płasko; prasować wilgotny materiał w temperaturze przeznaczonej do jedwabiu


Nasza najnowsza kolekcja