PL/ENG
WARSZTATY

Zapraszamy na warsztaty stylizacyjne oraz malowania na jedwabiu TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL. Będzie to artystyczna przygoda z kolorem dla kobiet, które chcą mieć coś spektakularnego w swojej szafie. Każdy z nas ma w sobie artystę. Namaluj własny obraz i noś go w dobrym stylu każdego dnia. 
Apaszka to piękne wykończenie stylizacji. Na naszym warsztacie stworzysz unikatowy i spersonalizowany element swojej garderoby lub niepowtarzalny prezent dla kogoś wyjątkowego. Zdobędziesz wiedzę na temat dobierania i łączenia kolorów podczas pracy z Milką Lewandowską - osobistą stylistką i trenerką sztuki ubioru, oraz ponzasz autorskie techniki malowania na jedwabiu z artystką i projektantkią Ewą Zwolińską.

TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL to niepowtarzalne warsztaty dla kobiet, które doceniają rękodzieło i chcą czuć się wyjątkowo każdego dnia. Warsztat będzie składał się z dwóch części:

 


Jako osobista stylistka wiem, że podstawa dobrze zaplanowanej szafy jest przemyślana i dobrana paleta kolorów odpowiednich dla Ciebie. Dlatego, zanim rozpoczniesz pracę z Ewą, najpierw nauczysz się jak dobierać i łączyć kolory, a następnie stworzysz idealną paletę kolorów, które naniesiesz na swoją jedwabną chustę. 

Czego nauczysz się w części pierwszej?

- dowiesz się, w jakich kolorach prezentujesz się najlepiej
- nauczysz się zasad łączenia kolorów
- otrzymasz mini katalog ze swoimi najlepszymi kolorami (opcjonalnie)
- wspólnie ustalimy paletę kolorów dla Twojej jedwabnej chust

 


Jedwabne obrazy do noszenia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Każdy z nich jest osobną opowieścią o pięknie świata, w którym żyjesz, o Twoich upodobaniach, o Tobie samej. Malowanie na jedwabiu to długotrwały proces wymagający czasu i cierpliwości. Wieloletnia praca oraz liczne eksperymenty pozwoliły mi wypracować własne techniki malarskie, dzięki którym i Ty możesz stworzyć coś pięknego i wyjątkowego.

Na warsztacie wykorzystamy innowacyjny jedwab Ahimsa Silk, który produkowany jest w Indiach w etyczny  sposób nie wyrządzający krzywdy jedwabnikom.

Czego nauczysz się w części drugiej?
- wspólnie zaprojektujemy Twoją jedwabną chustę; pokażę Ci w jaki sposób zaplanować kolory i formy, aby uzyskać ciekawy efekt
- dopasujemy projekt to Twoich ulubionych sposobów na noszenia chusty
- wybierzemy technikę nakładania pigmentu; pokaże Ci w jaki sposób uzyskać ciekawe faktury i efekty kolorystyczne
- wykonamy próbki kolorów w wybranej palecie barw
- zrozumiesz proces przenikania się i łączenia kolorów
- samodzielnie namalujesz swoją wyjątkową jedwabną chustę w kolorach pasujących do Twojej urody i ubrań
- uzyskasz informacje na temat sposobów utwalenia obrazu na jedwabiu oraz jego pielęgnacji

 

 

 

 

Pewnego dnia w Warszawie..... tak to się wydarzyło. Ja już długi czas obserwowałam Milkę, a Milka mnie. Obie byłyśmy uczestniczkami dwóch różnych edycji Biznes w Kobiecych Rękach Fundacji Sieć Przedsiębiorczych Kobiet i połączyły nas wspólne znajomości.
Kiedy się spotkałyśmy, potrzebowałyśmy 10 min, aby wiedzieć, że chcemy połączyć naszą wiedzę, doświadczenie i zmysł estetyczny, aby stworzyć coś unikatowego. Warsztaty stylistyczno- malarskie TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL to odpowiedź na strach przed noszeniem chust, które często podziwiamy, ale nie wiemy, czy nam pasują i jak je nosić.
Milka: "Ja nauczę Cię jak widzieć siebie w kolorach oraz które kolory wybierać, aby dobrze się w nich prezentować. To podstawa spójnego stylu"
Ewa: "Ja pomogę Ci stworzyć ręcznie malowana jedwabną chustę w kolorach z Twojej palety. Dzięki temu będziesz mogła nosić swój obraz każdego dnia, nie martwiąc się, czy pasuje. Przy okazji poznasz moja autorska malarską technikę malowania na jedwabiu".Aby zapisać sie na warsztat, wypełnij formularz kontaktowy wpisaując w tytule wiadomości TWOJA CHUSTA TWÓJ STYL lub dokonaj zakupu vouchera.

Przewidywany czas trwania warsztatu to 5 godzin. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały. Warsztat opuścisz z bogatą widzą na temat pasujących do Ciebie kolorów oraz z własnoręcznie namalowaną jedwabną apaszką. Warsztat jest też fantastycznym pomysłem na prezent dla wyjątkowej sosoby. Zapraszamy!

 

 

Jestem absolwentką Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i stypendystką Accademia di Belle Arti w Carrarze we Włoszech. Edukacja artystyczna oraz dwa lata spędzone w pięknej Italii wywarły ogromy wpływ na mój gust oraz sposób myślenia i tworzenia. Mojej pracy od początku przyświeca idea PAINTINGS TO WEAR, którą pragnę wprowadzić sztukę do życia codziennego.
Od 2010 roku prowadzę własną markę EWA ZWOLIŃSKA, w której tworzę kolekcje odzieży dla kobiet, wzory tkanin i ręcznie rysowanych grafik do nadruku. Moja flagowa seria MINEFY z charakterystycznymi akwarelowaymi nadrukami twarzy stała się już kolekcją-symbolem. Jest sprzedawana z powodzeniem w Europie, USA i na Bliskim Wschodzie. Zarówno MINEFY jak i inne kolekcje miałam przyjemność prezentować z sukcesem na wielu międzynarodowych targach min. na The Ethical Fashion Show, Show& Order i The Gallery w Berlinie, Modepalast w Wiedniu, CIFF w Kopenhadzie.

 

Jestem trenerem języka ubioru i koloru w budowaniu dobrego wizerunku, osobistą stylistką po psychologii wizerunku na SWPS i projektowaniu ubioru na Viamoda w Warszawie. Pięć lat mieszkałam w USA, gdzie skończyłam fotografię i obcowałam w wymieszanej kulturze świata i sztuki. Wiem, jak trudno jest odnaleźć swój styl i wiem jak bardzo, dopasowany ubiór i jego kolor, pomaga nam w życiu zawodowym i prywatnym, a przede wszystkim w dobrym i tak ważnym samopoczuciu. Moim celem jest przekazanie tej wiedzy po to, aby ubieranie było łatwe, świadome i pomocne.
Prywatnie jestem miłośniczką sztuki, eklektyzmu i rękodzieła, a w wolnym czasie wyszukuję niepowtarzalne perły, które pomagają czuć się wyjątkowo. Prace Ewy to jedna z tych pereł.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl