Szukaj

RED PASSION

220.00 zł

Czas dostawy: 7

Czerwony to najbardziej energetyzujący kolor w całej palecie barw. Przywodzi na myśl pionierskiego ducha, motywację, przywództwo i determinację. Dodaje pewności siebie tym, którzy go noszą. Budzi życiową siłę. Jest kolorem seksualności – łechce sekretną, intymną stronę człowieka. Używany do wyrażania głębokiej miłości, chociaż bardziej kojarzy się z seksualnością i pożądaniem. Stymuluje apetyt, zwiększa poczucie głodu. Zbyt duża ilość koloru może sprawić, że staniemy się rozdrażnieni i przestymulowani. Zdecydowanie zwiększa poziom energii otoczenia.

Kolory tęczy to kolekcja chust w 7 tęczowych kolorach. Pomysł narodził się z mojej fascynacji teorią barw i ich wpływie na nas. Kolekcja nawiązuje również do tematyki czakr umieszczonych w ciele
i ich powiązania z poszczególnymi kolorami.
Chusty wspaniale sprawdzają się jako turbany do medytacji lub do codziennego noszenia i wspierania nas piękną energią kolorów.  Każdy kolor ma swoją wibrację i możemy to odpowiednio wykorzystywać.

Chusty są ręcznie barwione techniką tie dye oraz malowane przy użyciu farb wodnych.
Wykonane są z tenclu - ekologicznej tkaniny, nazywanej sztucznym jedwabiem. Tencel ma piękny satynowy polysk, jest bardzo wytrzymały, pięknie się układa.

Wymiary: 114x114 cm

Chusta tworzona jest na zamówienie.
Czas oczekiwania do 7 dni

Nasza najnowsza kolekcja